Płytki marmurowe

Jesteśmy największym w Polsce producentem płytek z marmurów. Dostarczamy materiały w różnych formacie, wykończeniu i kolorze. Oprócz produkcji płytek z polskich złóż, posiadamy starannie wyselekcjonowane płytki z kamienia naturalnego z całego świata. Nasze materiały pochodzą między innymi z Włoch, Hiszpanii, Indii, Turcji, Chin.

W naszych magazynach znajduje się kilkadziesiąt tysięcy metrów kwadratowych gotowych płytek. Nasz park maszynowy to najnowocześniejsze linie do produkcji płyt i płytek marmurowych. Od 30 lat specjalizujemy się w materiałach polskich: Morawica, Bolechowice, Crema Polska, Gołuchów, czy zielony serpentynit to tylko niektóre z naszych materiałów.

Dostarczaliśmy i dostarczamy materiały na najbardziej prestiżowe budowy w Polsce. Nasi klienci to nie tylko inwestorzy dużych obiektów, ale również klienci indywidualni którzy wymagają profesjonalnego i elastycznego podejścia do swych inwestycji. Co roku w materiały z naszych magazynów wyposażane są setki mieszkań w Polsce i Europie.

W stałej ofercie posiadamy m.in.: płytki granitowe, płytki marmurowe, płytki posadzkowe, płytki podłogowe, płytki z kamienia, płytki wapienne, płytki z piaskowca, płytki chińskie, płytki elewacyjne, płytka marmurowa, płytka granitowa, podłogi marmurowe, podłogi granitowe, płytki wewnętrzne, marmury kieleckie, marmury świętokrzyskie, marmury polskie, kamień polski, płytki brazylijskie, płytki indyjskie, trawertyn, płytki polerowane, płytki szczotkowane, płytki antykowane, płytki szlifowane, marmury greckie, marmury włoskie.